پاتوق نساجی ها

هدف از درس خواندن در سراسر جهان

ژاپن: به شدت مطالعه مي کند و براي تفريح هم که شده ربات مي سازد!!!!!

پاکستان: او بشدت درس می خواند تا در صورت کسب نمره ممتاز، به عضویت القاعده یا گروه طالبان در  آید
هند: او پس از چند سال درس خواندن با یک نگاه عاشق دختر خوشگلي مي شود و همزمان برادر دوقولويش که سالها گم شده بود را پيدا مي کند. سپس ماجراهاي عاشقانه و اکشني(ACTION) پيش مي آيد و سرانجام آندو با هم عروسي مي کنند و همه چيز آخرش به خوبي و خوشي تمام مي شود!


هند

عراق: در صورت زنده ماندن از حملات تروریستی درس مي خواند!!!!!!!!!!

چين: درس مي خواند و می خواند و در اوقات فراغت خود هر کالای مارک دار معروف که فکرشو هم نمیکنی کپی کرده و با يک دهم قيمت جنس اصلي مي فروشد!

گينه بي... صاحاب:  او منتظر است تا اولين دانشگاه کشورش افتتاح شود تا به همراه بر و بچ هم قبيله اي درس بخواند!


اوگاندا: درس مي خواند و در اوقات بيکاري بين کلاس؛ چند نفر از قبيله توتسي را مي کشد!

انگليس: نسل دانشجوي انگليسي در حال انقراض است و احتمالا تا پايان دوره کواترناري!! منقرض مي شود ولي آخرين بازماندگان اين موجودات هم درس مي خوانند!

کالج انگلیس


ايران: نمونه یک دانشجوی کامل!!!؟؟سرکلاس عمومي چرت مي زند و سر کلاس اختصاصي جزوه مي نويسد! سياسي نيست ولي سياسي ها را دوست دارد. معمولا ليگ تمام کشورهاي بالا را دنبال مي کند! عاشق عبارت «خسته نباشيد استاد» است، البته نيم ساعت مانده به آخر کلاس!

هر روز دو پرس از غذاي دانشگاه را مي خورد و هر روز به غذاي دانشگاه بد و بيراه مي گويد! او سه سوته عاشق مي شود! اگر با اولي ازدواج کرد که کرد، و الا سيکل عاشق شدن و فارغ شدن او بارها تکرار مي شود!او چت مي کند! خيابان متر مي کند، ودر يک کلام عشق و حال مي کند! همه کار مي کند جز اينکه درس بخواند .

خوب دیگه برم درس بخونم!!!!!!!!

منتظر نظراتون هستم

+ نوشته شده در  دوشنبه پنجم مهر ۱۳۸۹ساعت 13:50  توسط دکـــــــــتر ضرابیه  |